Kontakt

inahelahr@gmail.com

www.mieczesredniowieczne.pl

Maciej Kopciuch, tel. 665 447 703

……………………………………………..

WAŻNA INFORMACJA – Materiały zamieszczone na stronie

Prosimy o życzliwość i zrozumienie w udzielaniu zgody na zamieszczanie materiałów wszystkich pisarzy, naukowców, fotografików oraz osoby prywatne – strona ma na celu dostarczać ciekawych informacji.

Na naszej stronie znajdują się teksty, fotografie, ilustracje oraz inne media po części zapożyczone z innych stron www. Starałem się uzyskać pozwolenie we wszystkich przypadkach przed zamieszczeniem tych materiałów, a także dokładnie opisać i poinformować autorów/właścicieli tych materiałów o chęci zamieszczenia ich na naszej stronie. Jeżeli jednak widzisz tu materiały które są Twoją własnością i nie dotarła do Ciebie wiadomość ode mnie z prośbą o ich zamieszczenie – skontaktuj się proszę ze mną. Nie chciałbym używać tych materiałów bez zgody. Jeżeli w opisie lub kopii widzisz błędy – zgłoś je proszę do mnie a postaram się jak najszybciej to skorygować.

Na naszej stronie znajdują się także teksty, zdjęcia oraz ilustracje mojego autorstwa. Jeżeli chciałbyś je wykorzystać – napisz do mnie w jakim celu mają Ci posłużyć a chętnie się nimi podzielę. Podpisz je też nazwiskiem autora jak dobry zwyczaj nakazuje.

Nie prowadzimy strony w celach zarobkowych, handlowych i komercyjnych. Jeżeli jednak nie wyrażasz zgody na publikację Twoich materiałów – napisz a z pewnością je usuniemy.

Dodaj komentarz